MIEJSCE ODKRYWANIA TALENTÓW
 
TYTUŁ NADANY PRZEZ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2010/2011
 

Godziny pracy

Diagnoza i orzecznictwo

pomoc pedagogiczna mielecGodziny pracy sekretariatu:

Poniedziałek -   7.00 - 16.30
Wtorek -            7.00 - 16.00
Środa -              7.00 - 16.00
Czwartek -         7.00 - 16.00
Piątek -              7.00 - 15.00

 

Tygodniowy rozkład pracy pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mielcu.

Na I semestr roku szkolnego 2017/2018
 

Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dyrektor
dr Wacław Nelec   7:00-16:00  7:00-15:00   7:00-15:00    7:00-15:00   7:00-14:00
    Wicedyrektor
mgr Renata Rajca    8:00-15:00 9:00-15:00

9:00-15:00

   8:00-15:00   8:00-15:00
  Pedagodzy
mgr Dudek Małgorzata 11:30-15:30 8:00-12:00   8:00-12:00 11:30-15:30 10:00-14:00
mgr Sokół Alina 10:00-12:00
16:15-18:45
12:00-16:00 12:00-16:00   8:00-12:00 8:00-12:00
mgr Łachut Jolanta   8:00-12:00 11:00-15:00 12:00-16:00 10:00-14:00
Radomyśl Wlk.
8:00-12:00
mgr Trzpis-Rejowska Sylwia 10:00-12:00
16:15-18:45
11:30-15:30  13:00-17:00 8:00-12:00 8:00-12:00
mgr Kopeć Katarzyna 12:00-16:00 8:00-12:00 8:00-12:00 12:00-16:00 10:00-14:00
mgr Fijołek Gertruda  9:00-13:00
Padew Nar.
8:00-12:00 10:00-14:00 12:00-16:00
Padew Nar.
  8:00-12:00
    Psycholodzy
mgr Gromny Marta   8:00-12:00 11:30-15:30  13:00-17:00 8:00-12:00   8:00-12:00
mgr Mizera Beata 13:00-17:00 8:00-13:00 10.00-14.00  8:00-11:00   8:00-12:00
mgr Ingram Małgorzata 12:00-16:00 8:00-12:00   8:00-12:00 12:00-16:00 11:00-15:00
mgr Stawecka Teresa  8:00-12:00 12:00-16:00  12:00-16:00  8:00-12:00   8:00-12:00
mgr Muniak Anna 12:00-16:00 8:00-12:00   8:00-12:00 13.00-17.00 11:00-15:00
mgr Zuch Mariola 8:00-11:00 12:00-16:00 12:00-16:00  10:00-14:00
Radomyśl
Wlk.
  8:00-13.00
mgr Rżany Danuta 13:00-17:00 8:00-12:00  8:00-12:00 12:00-16:00 11:00-15:00
mgr Stolle-Łogasz Elżbieta 13:30-15:30 13:30-15:30 13:30-16:30 13:30-16:30 -----------
mgr Wiktor-Florek Edyta 13:00-17:00 8:00-12:00 12:00-16:00 10:00-14:00   8:00-12:00
mgr Skowron-Piasecka Jolanta  8:00-13:00 11:30-13:30 8:00-12:00 12:00-17:00   8.00-12.00
mgr Narowska-Bryła Aleksandra  9:00-13:00
Padew Nar.
11:00-15:00 13:00-17:00 12:00-16:00
Padew Nar.
8:00-12:00
  Logopedzi

mgr Czajowska Barbara

12:30-16:30 12:30-16:00 8:00-12:00 12:30-17:00

11:00-15:00

mgr Gaj Agnieszka

----------- ----------

11:00-14:00
Padew Nar.

12:00-16:00
Padew Nar.

8:00-12:00
Padew Nar.

mgr Gajek Karolina

----------- ---------- 9:00-12:30 
Radomyśl Wlk.
9:00-12:00
Radomyśl Wlk.
11:30- 15:30
Radomyśl Wlk.
                     Doradca zawodowy
mgr Weryńska Monika

9:00-13:00
2 i 4 pon.miesiąca

Radomyśl Wlk.

 8:00-12:00    8:00-12:00 13:00-17:00

 9:00-13:00

2 i 4 pt. miesiąca
Padew Nar.