KONKURS NA LOGO SPECJALISTYCZNEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ MIELCU – zakończony !

W dniu 10 grudnia 2021 r o godz. 1200 w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu odbyło się podsumowanie Konkursu na logo Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu, która zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Mieleckiego od 1 stycznia 2022 r. zastąpi dotychczasową Poradnię Psychologiczno -Pedagogiczną.

Na konkurs wpłynęło 32 projekty od uczniów szkół z terenu Powiatu Mieleckiego. Prace komisji konkursowej poprzedziło głosowanie wśród pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu.

Komisja w składzie: Andrzej Bryła Wicestarosta Powiatu Mieleckiego, Paweł Pazdan    I Zastępca Prezydenta Miasta Mielca, Grzegorz Piechota Dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Mielcu, Alan Resenbeiger przedstawiciel Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu, Jakub Pieprzny specjalista z firmy Planetgraf, Agnieszka Hyjek nauczycielka plastyki  w PZPSW w Mielcu, Tomasz Łępa redaktor Radia Leliwa wyłoniła projekt logo poradni.

Decyzją komisji i pracowników Poradni laureatem konkursu został Kacper Galary, uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. O zwycięstwie jego projektu zadecydowały walory artystyczne i graficzne,  jak również symbolika nawiązująca do pomocowego charakteru instytucji, barwy związane z miastem Mielec. Decyzją p.o. dyrektora Poradni przyznano także nagrodę specjalną za wielobarwne ujęcie tematu dla Martyny Surdej uczennicy klasy V Szkoły Podstawowej w Woli Mieleckiej.

Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród. Laureat odebrał nagrodę z rąk Wicestarosty Andrzeja Bryły, reprezentującego organ prowadzący Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Mielcu, którym jest Powiat Mielecki. Swoje nagrody wręczyli także Paweł Pazdan I Zastępca Prezydenta Miasta Mielca oraz Jakub Pieprzny specjalista z firmy Planetgraf. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę za udział  w konkursie. Wystawę prac konkursowych można oglądać do 17 grudnia w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu.

Organizatorzy dziękują Wszystkim, uczestnikom konkursu, ich opiekunom oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie  i przeprowadzenie konkursu.