SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE…

Ogromna prośba do Państwa: dla Waszego i naszego bezpieczeństwa - w przypadku choroby, przeziębienia, kaszlu, temperatury, objawów grypopodobnych prosimy o informację telefoniczną i bezwzględne przesunięcie terminu badań na inny termin. Kontakt: 17 788 49 78 lub 606 503 243

PRZENIESIONE WARSZTATY- JAK WSPIERAĆ ROZWÓJ DZIECKA W POSZCZEGÓLNYCH OKRESACH ROZWOJOWYCH

SZANOWNI PAŃSTWO, Z uwagi na wprowadzone obostrzenia z dniem 24.10.2020 roku, dotyczące m.in. zgromadzeń w miejscach publicznych do 5 os. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przesuwa termin spotkania dotyczące tematu: "Jak wspierać rozwój dziecka w poszczególnych okresach rozwojowych", na dzień 16 listopada 2020 roku.

WADA ZGRYZU A WADA WYMOWY

Wada zgryzu ma duży wpływ na możliwości artykulacyjne prawidłową realizację głosek. Z drugiej strony,  nieprawidłowe napięcie w obrębie narządów mowy, co skutkuje wadą wymowy, pogłębia wadę zgryzu. Dlatego w terapii logopedycznej i usuwaniu wad wymowy konieczna jest współpraca logopedy, rodzica i ortodonty.

LOGOPEDA – TRENUJEMY MOWĘ W DOMU – NAUKA POZA SZKOŁĄ

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ćwiczeniami mowy i trenowania w domu, w przygotowanej specjalnej stronie dla waszych dzieci przez naszego logopedę.

WSPIERANIE PROCESÓW UCZENIA – odkryj swoje zdolności

Indywidualizacja nauczania związana jest ściśle z różnorodnością uczniów. Zwraca uwagę na potrzeby edukacyjne każdego z nich, które wynikają z jego etapu rozwojowego, potencjału, możliwości, trudności i specyfiki (właściwości psychofizyczne i preferencje).

Facebook